Apie mus

Sveiki,

Esu Asta, „Švaros studijos“ įkūrėja bei oficiali „Raypath NanoSilver Technology“ atstovė Lietuvoje.

Raypath

Aš visuomet ieškojau būdų kaip greičiau, paprasčiau ir patogiau išsivalyti namus bei daugiau laiko skirti savo pomėgiams. Įsigijusi ir išbandžiusi šluostes, likau nesupratusi, o tai kur aš buvau anksčiau?!

Prisipažinsiu, jog įsimylėjau šią produkciją tiek, kad pradėjau su ja dirbti! Labai džiaugiuosi, kad vis daugiau klientų atsisako buitinės chemijos savo aplinkoje ir net prisijungia prie mano sparčiai augančios komandos visame pasaulyje!

Taigi, kuom ypatingos RAYPATH Nano šluostės?

  • Raypath kompanija kurdama šluostes naudoja patentuotą NanoSilver technologiją, kurios dėka pluoštas valo tik vandens pagalba be poreikio naudoti chemines valymo priemones.
  • Mikropluošto struktūroje yra grioveliai į kuriuos patekę nešvarumai užrakinami ir nebegrįžta ant valomo paviršiaus, tad vienąkart sušlapinta šluostė gali nuvalyti iki 100 kv m ploto. Nešvarumai skalbimo metu lengvai pašalinami.
  • Šluostės yra impregnuotos sidabro nanodalelėmis, jos patekusios į pluoštą įgyja ir ryškių bakteriostatinių savybių. Jos lengvai sunaikina šimtus rūšių ligas sukeliančių virusų, grybelių ir kitų mikrooganizmų.
  • Šluosčių priežiūra itin lengva ir paprasta, po naudojimo plauname su NanoSilver muilu arba skalbyklėje.
  • Šluostės, prižiūrimos pagal gamintojo rekomendacijas, tarnauja ilgus metus, nebereikia įsigyti papildomų valymo priemonių, tad pradinė investicija greitai atsiperka ir taupo jūsų pinigus.
  • Šluostės ne tik taupo pinigus, tausoja Jūsų šeimos sveikatą, bet ir taupo laiką, valymo darbai atliekamai ženkliai sparčiau.

 Kviečiu ir Jus įsileisti inovacijas į savo namus ir pasilengvinti savo kasdienybę!

 Su malonumu Jus pakonsultuosiu ir atsakysiu į Jūsų visus klausimus telefonu 861288938 ar el. paštu info@svarosstudija.lt

Šilčiausi linkėjimai,

Asta