Kaip atsikratyti storo kalkių sluoksnio?

Dažnai klausiate, ar balta pirštinė nuvalys labai storą kalkių sluoksnį, susidariusį per kelis metus ir kurio neįveikia net cheminės priemonės?
✨
Atsakymas ir taip, ir ne. Priklauso pvz nuo dušo kabinos, ar stiklas, ar plastikas, kokybiškas, ar nelabai, koks vanduo, kaip senai valyta ir pan. Pasitaiko atveju, kai mūsų pirštinė nuvalo, kai net stipriausia chemija neįveikia, bet visgi noriu pabrėžti, jog mūsų priemonės skirtos kasdienei švarai palaikyti, o ne “atvalyti”, “atšveisti” apleistų ir ilgai nevalytų paviršių.
 
✨
Noriu Jums rekomenduoti labai veiksmingą ir išbandytą būdą, kaip atsikratyti storo kalkių sluoksnio nuo dušo kabinos, plytelių ar kitų paviršių.
✨
Jums reikės 100 g citrinos rūgšties miltelių supilti į virdulį, įpilti 1 litrą vandens ir užvirinti. Tuomet karštą skystį supilti į buteliuką su purkštuku. Tik labai atsargiai su karštu skysčiu! Ir su šiuo karštu skysčiu išpurkšti kalkėtus paviršius, palikti keletai minučiui, nupilti vandeniu ir likučius nuvalyti su balta pirštine.
✨
Vienu šūviu du zuikiai-ir virdulys nukalkintas, ir kalkės išnaikintos
✨
O tada jau nuvalius paviršius su mūsų balta pirštine bent kartą ar du per savaitę tikrai nebesusidarys kalkių sluoksnis, greitai ir lengvai palaikysite švarą tik pirštinės ir vandens pagalba
👌
Rinkinys vonios priežiūrai
Grįžti į tinklaraštį

Rašyti komentarą

Turėkite omenyje, kad prieš paskelbiant komentarus, jie turi būti patvirtinti.